GENEL BİLGİLER

 

Kongre Tarihi ve Yeri

‘UYKUDER 9. Uyku Bozuklukları Kongresi ’ 13-16 Ekim 2022 tarihleri arasında Adana ‘da, Sheraton Grand Adana Hotel de gerçekleşecektir.

 

Kongre Dili

Kongre ve Kurs dili Türkçedir.

 

Kongre internet adresi

www.uykuder2022.org

 

Kongre iletişim adresi

uykuder2022@conmark.com.tr

 

Kongre ve Kurslar Kayıt

Kongre ve Kurs kayıtları www.uykuder2022.org web sitesinden online başvuru ve uykuder2022@conmark.com.tr adresinden mail yolu ile yapılabilecektir.

 

Kurs Sınavları

11.Uyku Teknisyenliği ve 13. Uyku Bozuklukları kurslarının teorik başarı sınavları 23.Ekim.2022 Pazar günü, dijital platformda online yapılacaktır. Sınavlara katılım için bağlantı linkleri ve şifreler, kurslara katılmış tüm kursiyerlerin mail adreslerine 20 Ekim tarihinde gönderilecektir.

 

Web Sayfası

Kongre ve Kurslar resmi internet sayfası olan www.uykuder2022.org adresinden kongre ve kurs programı , kayıt ve konaklama bilgileri ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Katılım Belgesi ve Sertifika

13-16 Ekim 2022 tarihlerindeki oturumlara ve kurslara katılan tüm katılımcılarımıza ‘Uykuder 9. Uyku Bozuklukları Kongresi,13.Uyku Bozuklukları Kursu ve 11.Uyku Teknisyenliği Kursu’ katılım belgesi verilecektir.

 

Bilimsel Program

Uykuder 9. Uyku Bozuklukları Kongresi, 13 Ekim Perşembe 2022 günü öğlen oturumu ile başlayıp, 16 Ekim  2022 Pazar günü öğleden sonra oturumu ile sona erecektir.

 

Bildiri Gönderimi

Kongre sırasında sözel bildirilere yer verilecektir. Son bildiri gönderim tarihi 16 Eylül 2022 dir.

 

Kredilendirme

Kongre ve  Kursların tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

 

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre ve kurs  davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

 

Kayıt İptal Şartları

Kayıt ve konaklama iptalleri için CONMARK Turizm’e  uykuder2022@conmark.com.tr adresinden yazılı olarak başvurulmalıdır.

1 Temmuz 2022 tarihinden önce yapılan iptallerde; banka havale masrafları hariç geri ödeme yapılacaktır.

1 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arası yapılan iptallerde; ücretin % 50 si geri ödeme yapılacaktır.

1 Ağustos 2022 tarihi sonrası iptallerde geri ödeme yapılmayacak ancak isim değişikliğine izin verilecektir.

Tüm geri ödemeler kongre sonrasında yapılacaktır.